ВЕРАСЕНЬ
|
Дата
|
Мерапрыемства
|
Адказныя
|
02.09
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання “З любоўю да Радзімы” (2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
09.09
|
Дзень здароўя і спорту “Здаровы я – здаровая сям'я!” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
16.09
|
Дзень працоўнага выхавання, прафарыентацыя “Матывы прафесійнага выбару”(4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
23.09
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй па прафілактыцы супрацьпраўных паводзін навучэнцаў “Правы, абавязкі і адказнасць” (2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
30.09
|
Канцэртная праграма да Дня настаўніка “Любімым настаўнікам прысвячаецца” (11 клас)
|
Власава І.Ф., Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І.
|
КАСТРЫЧНІК
|
07.10
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання “Беларусь-гэта мы!” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
14.10
|
Святочная праграма “Матуля каханая мая” (1-11 класы)
|
Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І., класныя кіраўнікі 1-11 класаў
|
21.10
|
Дзень здароўя і спорту “Тата лепш за ўсіх на свеце» (4,7,10)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
28.10
|
Дзень працоўнага выхавання, прафарыентацыя “Прафесіі сучаснага свету” (падарожжа ў свет прафесій), (2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
ЛІСТАПАД
|
04.11
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй “Мая сям'я-маё багацце” (3,6,9 класы)
Восеньская ярмарка “Багата восень падарункамі, а дзеці талентамі”
(1-10 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І, класныя кіраўнікі
|
11.11
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання “Мая Беларусь” (4,7,10 класы)
Урачысты прыём у шэрагі БРПА “Будзь гатовы!”
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т. Гайдашова Н.І., класныя кіраўнікі 2-11 класаў
|
18.11
|
Дзень здароўя і спорту “Рухайся з намі па сцяжынцы бадзёрасці”
(2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
25.11
|
Дзень працоўнага выхавання і профарыентацыі “Свет прафесій і тваё месца ў ім” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
СНЕЖАНЬ
|
02.12
|
Дзень духоўна-маральнага выхавання “Людзі асаблівага клопату” (да міжнароднага дня інвалідаў) (4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
09.12
|
Дзень здароўя і спорту “Мы за здаровы лад жыцця” (2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
16.12
|
Дзень беларускага кіно “Падарожжа ў свет кіно” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
23.12
|
Навагодні вечар “Чароўны навагодні карнавал” (1-11 класы)
|
Мілясевіч Л.І.Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І.
|
30.12
|
Дзень фантазій “Цуды на Каляды” (4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
СТУДЗЕНЬ
|
06.01
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання “Беларусь ад А да Я” (2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
13.01
|
Калядная сустрэча “Каляды ў маім сэрцы” (2-11класы)
Дзень здароўя і спорту “Зімовыя забавы” (3,6,9 класы)
|
Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І., класныя кіраўнікі 2-11 класаў
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
20.01
|
Дзень працоўнага выхавання “На парозе дарослага жыцця” (4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
27.01
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй “Сям'я-гэта 7я” (2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
ЛЮТЫ
|
03.02
|
Вечар сустрэч “Мы рады гэтай сустрэчы…”
(11 клас)
|
Власава І.Ф., Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І.
|
10.02
|
Дзень здароўя і спорту “Беражы здароўе з маладосці” (4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
17.02
|
Конкурсна-гульнявая праграма “Зарнічка” (2-11 класы)
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй “Калі ёсць сям'я - значыць шчаслівы я” (2,5,8 класы)
|
Залатар В.І., Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І.
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
24.02
|
Дзень прафілактыцы супрацьпраўных паводзін навучэнцаў “Мая прававая граматнасць” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
САКАВІК
|
02.03
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання “За любімую Беларусь!” (4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
09.03
|
Святочны канцэрт “Падарожжа да жаночай мары” (1-11 класы)
Дзень здароўя і спорту “Мы выбіраем здароўе” (2,5,8 класы)
|
Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І., класныя кіраўнікі 1-11 класаў
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
16.03
|
Дзень прафарыентацыі “Фестываль прафесій” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
23.03
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй “Цяпло сямейнага ачага” (4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
30.03
|
Конкурс “Міс вясна – 2023”
(2-11 класы)
Дзень прафілактыцы супрацьпраўных паводзін навучэнцаў “Прававы навігатар” (2,5,8 класы)
|
Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І., класныя кіраўнікі 1-11 класаў
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.
|
КРАСАВІК
|
06.04
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання “Дарогамі стойкасці і мужнасці” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
13.04
|
Дзень здароўя і спорту “Спрытныя. Смелыя. Шустрыя. Ўмелыя.”
(4,7,10 класы)
|
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.
Мілясевіч Л.І.
|
20.04
|
Дзень працоўнага выхавання і профарыентацыі “Усё ў тваіх руках”
(2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.І.
|
27.04
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй “Сям'я-важны сімвал жыцця” (3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
29.04
|
Суквецце талентаў “Мы шукаем таленты” (2-11 класы)
Дзень прафілактыцы супрацьпраўных паводзін навучэнцаў “Беражы свой заўтрашні дзень” (4,7,10 класы)
|
Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І., класныя кіраўнікі 2-11 класаў
Кавалёва А.А., Корань А.І., Раман В.А., Гайдашова Н.І.,
Бохан В.А., Гідлеўская Л.С., Ярмак В.І.,
Мілясевіч Л.І.
|
МАЙ
|
04.05
|
Конкурс ваенна-патрыятычнай песні “Вікторыя” (1-11 класы)
|
Лагоўская Н.К., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І., класныя кіраўнікі 1-11 класаў
|
11.05
|
Дзень здароўя і спорту “Мы за здаровы лад жыцця” (2,5,8 класы)
|
Прэснякова І.А., Ганчарык Н.М., Данілава М.У., Храпко С., М.
Багарэвіч В.Ч., Забело К.Д., Тамашэвіч К.А.
Прынус А.В., Багдановіч К.Ю., Алейнік І.І.І.
|
18.05
|
Дзень прафарыентацыі і працоўнага выхавання “Сто дарог - адна твая”
(3,6,9 класы)
|
Анішчанка Т.Ю., Кульпіна Г.С., Баранчук К.С., Драневіч А.У., Дзяруга В.Ю.,
Яфіменка І.У., Капуста І.А., Васілеўская Л.Ч.
|
25.05
|
Агульнашкольны турыстычны злёт “Лета, сустракай!” (2-11 класы)
|
Класныя кіраўнікі 2-11 класаў, Лагоўская Н.К., Новік Д.М., Алейнік І.І., Шэбека А.Т., Гайдашова Н.І.
|